הצטלמו עם המתנה ונפרסם את התמונה באתר!
הודעה חשובה: נשמח שתשלחו כתובת לפלא של משנת חיים לקבלת הפרס

0555533789

הזוכים על תשובה נכונה מסכת ראש השנה משנה ב

אורי הכהן מבית אל

על לימוד בע"פ

רננה גנץ מתל אביב

בנימין בן עזרא מירושלים

הזוכים על תשובה נכונה:

מרים הלוי-שכונת גל

הלל הורינשטיין-קרית ארבע

על לימוד בע"פ:

הלל ישועה-פתח תקווה

הזוכים על תשובה נכונה:

מבשר גזית-שכונת גל

יסכה הורינשטיין-קרית ארבע

הזוכה על לימוד בע"פ:

עמיחי כהן-בית אל

הזוכים בפרקי אבות פרק ב משנה ט"ו

דביר חי מבית אל

אביחי דהרי מחיפה

ידדיה עובדיה מבית אל

הזוכים בפרקי אבות פרק ב משניות יג,יד:

על לימוד בע"פ

דוד אביצור - תלמי בילו

שיר חי - בית אל

על תשובה נכונה:

ליאת יצחקי - גבעת זאב

טל פנינה - בית אל

הזוכים בלימוד של השבוע השני:

על תשובה נכונה

יהודה מזרחי מירושלים 

אלחי ניר ממעון

יהונתן אלבז מנטע

יהונתן מנחם בן יוסף מירושלים

אורי יגאל שרעבי מבית אל

זאב יהודה קסטל מבית אל

על לימוד בע"פ

ידדיה חדד מירושלים

ראשית לפיד מקרני שומרון

יצחק יעקובי מבית אל

הזוכים בלימוד של השבוע הראשון:

על תשובה נכונה:

אוריאל יאיר לוי

ישראל יעקב שפיץ

אלחי חברוני

אהרון אוחיון

רועי טובי

אפרת ברחד

אלנתן בלס

על לימוד בע"פ

אלקנה קורן

ישי הרבנד

אריאל לרר

יוסף ידדיה לפיד

מנדי מסליביץ

בניה ולירשטרן

ידדיה לקס

אילה חדד

 

הזוכים על לימוד במשניות י וי"א

עדן שושנה וידדיה גרשוני על לימוד בע"פ

יהודה דנינו מסוסיא על תשובנ נכונה

ראשית דניס מאלון מורה על תשובה נכונה

הזוכים על לימוד בע"פ משנה ט'

איתמר סוריה מיתיר

אמיתי לנדאו מאריאל

הזוכים במבצע אופניים:

שמעון חיים פנישל מירושלים

אורה אביצור מתלמי בילו

הזוכים על לימוד משניות משנה ז,ח

יעל חדד מירושלים על לימוד בע"פ

יאיר אדיס מבית שמש תשובה נכונה

יאיר חי   מבית אל  על לימוד  בע"פ

הזוכים על לימוד בע"פ פרק ב משנה ו:

שילה מינץ ממבשרת

יוחנן יהודה אשן מבת עין

הזוכים על לימוד פרק ב משנה ד וה

רעני נתנאל מתניה על לימוד בע"פ

אליהו רפאל חיים על תשובה נכונה

הלל ישועה מבני דקלים  על לימוד בע"פ

הזוכים על לימוד פרק ב משנה ג:

יהודה דנינו מסוסיא על לימוד בע"פ

נועם נעמן מיד בנימין תשובה נכונה

הזוכות על לימוד בע"פ פרק ב משנה ב:

אילה ערמי מאלעד

שירה נוסבויים מתל אביב

נועם אריה מבית אל


הזוכים על מסכת אבות פרק ב' משנה א ועל לימוד יום הזיכרון

ישראל אלאב מיבנה - תשובה נכונה

יצחק חיים גואטה מירושלים - לימוד בע"פ

ידדיה אביצור - לימוד ביום הזיכרון

באבד  מפדואל - לימוד ביום הזיכרון

הזוכים על תשובה נכונה בחידות פסח:

הלל הורנשטין קרית ארבע

משפחת פרץ פתח תקווה

יהודה דניאל חברון

שרה סטודינסקי חיפה

הזוכים על לימוד בע"פ בחידות פסח:

ישראל בן שי משכונת גל

ידידיה חדד מירושלים 

אביחי דהרי מחיפה

יאיר גואטה מירושלים

יאיר הררי מרמלה

אילה חדד מירושלים

אריאל כהן מירושלים

טליה רחל גואטה מירושלים

הזוכים על תשובה נכונה פרק ג משנה ג

תמימה פרידמן ממודיעין

יאיר אדיס בית שמש

על לימד בע"פ

ישראל שפץ מתקוע

הזוכה על תשובה נכונה פרק ג משנה ב

יסכה הורנשטין קרית ארבע

על לימוד בע"פ

יעל חדד ירושלים

הזוכים על תשובה נכונה פרק ג משנה א

שיראל גרשוני בית אל

אילה ערמי אלעד

על לימוד בע"פ

יוסף גלעד קרית ארבע

הזוכים על תשובה נכונה במשנה ז

דניאל קושמרו מפתח תקוה

עדן שושנה גרשוני מבית אל

על לימוד בע"פ

שילת ובר מתלם

הזוכים על תשובה נכונה במשנה ו

ידדיה אהרוני תל אביב

על לימוד בע"פ

מנדי ניסילעוויטש מבלגיה

יצחק גנץ מתל אביב

הזוכים על תשובה נכונה במשנה ה

אהרון אוחיון כוכב יעקב

על לימוד בע"פ

אלרואי משה ביטון מחיפה

דוד גץ מאשקלון

הזוכים על תשובה נכונה:

מיכל שריקי מאלעד

על לימוד בע"פ:

דביר חיים מיצהר

יהודה הלוי מקרית ארבע


הזוכים במבצע שבת שירה

נויה סגרון תלמים

נחמן אריה פינשל מירושלים

שילת גליק כוכב השחר

הזוכים בפרק ב משנה ג

על לימוד בע"פ

ניר ראובני מבני ברק

אילה חדד מירושלים

על תשובה נכונה

יהונתן עובדיה מבית אל


הזוכים בפרק ב משנה ב

על לימוד בע"פ

יאיר מרדכי גואטה מירושלים

דוד קמינצקי מתל אביב

על תשובה נכונה

אביגיל פרל מנתיבות


הזוכים בפרק ב משנה א

על תשובה נכונה

משפחת חי בית אל

בניהו עובדיה בית אל

על לימוד בע"פ

יהודה מזרחי ירושלים

הזוכים במשנה ה:

על תשובה נכונה

אלקנה ויסברג בית אל

על לימוד בע"פ

ישי הרנבד אפרת

דינה ישראל יבנה


הזוכים במשנה ה"

על לימוד בע"פ

עמיצור זאב גל מאריאל

שירה סטודינסקי מחיפה

יובל ונועם עולי מעין מצורים

הזוכים במשנה ד:

על תשובה נכונה:

עזרא חיים מיצהר

על לימוד בע"פ

ינון רז לוי מירושלים

יוסף יהודה לפיד מקרני שומרון

הזוכים במשחק חנוכה:

על על לימוד בע"פ והשתתפות במשחק:

מרדכי אליהו רטבי מצפה יריחו

ידדיה עובדיה בית אל

אריאל ויס ירושלים

דינה ישראל יבנה

יואל לוי רמלה

יהודה ובנימין לוי קרית ארבע

אורה תלמי בילו

גאולה ואליהו באוור כוכב השחר

תפארת זהבה הררי רמלה

אריאל כהן מעון

אליאסף ערקי בני ראם

אפרים כהן אדומה

זכו על המשחק:

יהודית יעל ורבקה פרץ פתח תקוה

נעה ולביא בהט נתיבות

אליה מזרחי ירושלים

יעל רטבי מצפה יריחו

טליה ואורי ישי נוי עשהאל

על לימוד בע"פ:

יצחק חיים גואטה מירושלים

טוביה רובין מנריה

על תשובה נכונה:

דוד קימינצקי מתל אביב


הזוכים על לימוד בע"פ:

ידידיה אביצור מתלמי בילו

תאיר כהן מחריש

אריאל כהן מירושלים

הזוכים בתשובה נכונה:

חגי ברקוביץ מחיפה

על לימוד בע"פ:

טליה מינץ ממבשר עציון

אמיתי לנדאו מאריאל

הזוכים בתשובה נכונה:

יאיר מרדכי מירושלים

על לימוד בע"פ:

בנימין הלוי מקרית ארבע

יהונתן אלבז מנטע נווה דקלים

הזוכים במשנה ג" מסכת ברכות:

על תשובה נכונה:

טליה אוחיון מרמלה

נעמה טרבלסי מתל אביב

על לימוד בע"פ:

שירה נוסבוים מתל אביב

הזוכים בחידה השנייה מסכת ברכות:

תשובה נכונה:

נילי מארדר מחיפה 

לימוד בע"פ:

יהודה דניאל מחברון

ידידיה עובדיה מבית אל

טליה מאיר מגבעת שמואל



הזוכים בחידה ראשונה מסכת ברכות:

על תשובה נכונה זכה:

יוסף יצחק בוני קרית אתא

על לימוד בע"פ

משפחת בורשטין מקצרין

עמיצור גל מאריאל

הזוכים על לימוד בע"פ במבצע הצופן:

רואי יפרח מירושלים

יעקב חי קריחלי מאור יהודה

אברהם פרל מנתיבות

צביאל הלברשטט מכפר הראה

אליהו אריאל משדרות

תהילה ואורי משבי דרום

יהודה מנחם בן יוסף מירושלים

משפחת שלווה משבי דרום

אליהו מזרחי מירושלים

אוראל דמרי מבאר שבע


הזוכים על תשובה נכונה במבצע הצופן:

חן ברוכים מגבעת זאב

בנימין נעם שטיינר מקרית אתא

ידידה נבו מנטע

צופיה ויסכה כהן

אייל טריי מפתח תקווה

שמואל מלכה מקרית מלאכי

דביר חיים מיצהר

איתי בנימין מברנע

הזוכים על שיחה בהפתעה במבצע הצופן:

אהרון מנחם

דביר טפר מבאר שבע

שריה יצחק כהן ממעון

ספיר מינץ ממבשרת

תמימה פרידמן ממודיעין




הזוכים ממשנה ג מסכת ראש השנה

על לימוד בע"פ זכו

שמואל יוסף ויצמן מחולון

יאיר בן דוד מעופרה

הזוכים במשנה ב מסכת ראש השנה

על לימוד בע"פ זכה

אבישי בוזנח מנוף אילון

על תשובה נכונה זכה

יאיר שווב מעפולה


הזוכים במשנה א מסכת ראש השנה

על לימוד בע"פ זכו

ינון רז לוי מירושלים

עמיצור גל מאריאל

על תשובה נכונה זכתה

רינה גרשוני מבית אל

הזוכים במשנה יח בפרקי אבות

על לימוד בע"פ זכו

יעל חדד מירושלים

שילת אמונה ברנסון מנהריה

על תשובה נכונה זכתה

לבונה וינברגר מבני דקלים


הזוכים בחידון השבת העולמי:

מקום ראשון זכתה בחופשה משפחתית בגולן

חנה דרמנקוב מירושלים

במקום השני זכה באורגן

ידדיה וייל

מקום שלישי זכתה ברחפן

מוריה קופר מאריאל

ב7 מקומות הבאים זכו בשובר על סך 50 שח בחנות משחקים

שילת אמונה

שלומי אחרוני

שלומי 2

סיני

יצחק גנץ

נריה מנץ

אביגיל ואודיה פ


הזוכים במבצע הסרטונים:

מקום ראשון גיטרה

משפחת גנץ מתל אביב

מקום שני שובר של 50 שקל בחנות צעצועים:

  טליה ואברהם אוחיון

הלל וידדיה פלג

עמיחי ויונתן ברש

משפחת שטראוס

אהרון מילר מרמלה

אורי יגאל ואלון חיים שרעבי

רועי ומעין טובי מבית אל

מקום שלישי זכו בכוכב הזיכרון אלקטרוני

נעם נוסבואים

יהונתן והראל מעודה מקרית מלאכי

על מבצע הסטטוסים זכו

משפחת גולדנשטיין מחיפה

הלל הורנשטין מקרית ארבע

 

על לימוד בע"פ זכו בערכת קסמים

ישי חדד מירושלים

ידדיה רוקח ממעלה חבר

על תשובה נכונה זכה ברובה בועות סבון

עזרא חיים מיצהר

הזוכים על החידה השביעית והשמינית:

על לימוד בע"פ זכו בווקי טוקי/ ערכת יצירה:

  אורי הכהן, בית אל
 יצחק כהן, מעון


  טליה רחל גואטה, ירושלים

 אוריה יוסף ארוסי, אשקלון



על תשובה נכונה לחידה זכו בערכת יצירה/ מאוורר בקבוק:
 עינה ששון, אלעזר

 אמיתי אקשטיין, חריש

 מתניה אטיאס, קריית מלאכי


 ידידיה כהן, פתח תקווה





הזוכים על החידה השישית הם:

על לימוד בע"פ זכו בכוכב הזיכרון

יהודה גואטה מירושלים

חננאל ושחר צור מקרית גת

על תשובה נכונה זכו במטוס סולארי

נילי צור אריה מכפר מימון

שי בן דוד מעופרה



הזוכים על החידה החמישית הם:

על לימוד בע"פ זכו בערכת קסמים

יהונתן עוזרי מפתח תקוה

ליאור רפאל משדות נגב

על תשובה נכונה זכו בערכת יצירה

ראשית דניס מאלון מורה

רון אהרון שלום מחיפה



הזוכים על החידה הרביעית הם:

על לימוד בע"פ זכו בערכת מדע/יצירה

אחיה שילה קורן מאלון שבות

ישי סויסה משדרות

דביר דרשן מקרית ארבע

טהר משדרות

על תשובה נכונה זכה בפנס ראש

נעם נעמן מיד בנימין



הזוכים על החידה השלישית הם:

על לימוד בע"פ זכו בערכת טכנו

אליאסף שלומי מאשקלון

גלעד חוזה מרמת גן

אורי כהן מקרית מלאכי

על תשובה נכונה זכו באולר

דוד קימנצקי מתל אביב

אהרון שטרית מירושלים



הזוכים על החידה השניה הם:

על לימוד בע"פ זכו במשחק קופסא:

יגאל אלבוים מנווה דניאל

סיני דוד פורת מעדי עד

אוריאל אלכסנדר מאלעזר

על תשובה נכונה זכו במכשיר בועות סבון

אליה יהודה מרחובות

אריה גולדנשטיין מחיפה







הזוכים על חידה ראשונה
 הם:

על לימוד בע"פ זכו בערכת קסמים:

  נהוראי הלוי, נחליאל
 איתן חיים אינגולד, ירושלים


  שחר כרמי, קריית מלאכי




על תשובה נכונה לחידה זכו במטוס סולארי:

 אורי הילר, עשהאל

 נעם ברויאר, קריית מלאכי







הזוכים של יום שני הם:

על לימוד בע"פ ותשובה נכונה על החידה, זכו:

  יהודה מזרחי, ירושלים
 אהרון אוחיון, כוכב יעקב





הזוכים משבוע שעבר הם:

על לימוד בע"פ ותשובה נכונה על החידה, זכו:

  ינון רז לוי, ירושלים
 חננאל שחר דרור צור, קרית גת

  הלל הורנשטיין, קריית ארבע






הזוכים מלפני שבועיים הם:

על לימוד בע"פ ותשובה נכונה על החידה, זכו:

  אליהו רפאל חיים, יצהר
 כרמל גרד, פדואל

  שילה גיפס, חיפה






הזוכים מלפני שלושה שבועות הם:

על לימוד בע"פ ותשובה נכונה על החידה, זכו:

  ידידיה בליץ, קרית שמונה
 דוד אביצור, תלמי בילו

  צוריאל זמור, כוכב יעקב
 אמונה לפיד, קרני שומרון































































































































תשמור על קשר

012-01234567










טואול - אתרים באינטרנט